Nödrop !! NÖDROP !! Finns det en glasmästare ibland oss som kan ställa upp på få dit en ny ruta ?!!

Jag önskar god fortsättning till alla samtliga oss !! Vi har haft inbrott (en data-burk igenom fönstret )och skulle vilja få lite ideell hjälp att sätta upp en ny ruta?? Av någon som kan glasmästeri , nog så ,den kommer på plats !! Det är själva insättningen av rutan som det handlar om ? Det är lite may day today ,eller i det närmsta nu framåt i dagarna ??? 08-311490 Kenta 0760602012. Om det är någon som har möjlighet ? Att hjälpa till här ? Det är väl bra om man har möjlighet att hämta hit rutan ,från ett glasmästeri också !  ? Jag har inte haft någon tid över att skriva något på ett bra tag nu ( kommer tillbaka i det !)förhoppningsvis .  Men jag vill bara säga att hemsidan har blivit bra mycket mera levande än tidigare .bra där,bra gjort tack .. MEN IGEN FINNS DET EN GLASMÄSTARE SOM KAN HJÄLPA TILL IDAG MED ATT FÅ DIT EN NY RUTA !! mvh Kenta Sbf Det ÄR PÅ FÖRENINGENSLOKAL PÅ LIVDJURSGATAN 5A I SLAKTHUSOMRÅDET ,SOM DET HANDLAR OM !!

J

Jag önskar god fortsättning till alla samtliga oss !! Vi har haft inbrott (en data-burk igenom fönstret )och skulle vilja få lite ideell hjälp att sätta upp en ny ruta?? Av någon som kan glasmästeri , nog så ,den kommer på plats !! Det är själva insättningen av rutan som det handlar om ? Det är lite may day today ,eller i det närmsta nu framåt i dagarna ??? 08-311490 Kenta 0760602012. Om det är någon som har möjlighet ? Att hjälpa till här ? Det är väl bra om man har möjlighet att hämta hit rutan ,från ett glasmästeri också !  ? Jag har inte haft någon tid över att skriva något på ett bra tag nu ( kommer tillbaka i det !)förhoppningsvis .  Men jag vill bara säga att hemsidan har blivit bra mycket mera levande än tidigare .bra där,bra gjort tack .. MEN IGEN FINNS DET EN GLASMÄSTARE SOM KAN HJÄLPA TILL IDAG MED ATT FÅ DIT EN NY RUTA !! mvh Kenta Sbf Det ÄR PÅ FÖRENINGENSLOKAL PÅ LIVDJURSGATAN 5A I SLAKTHUSOMRÅDET ,SOM DET HANDLAR OM !!

J