Kontakt

Telefon:
08-31 14 90

E-post:
stockholm@brukarforeningarna.se

Alternativ E-post:
brukarforeningen.stockholm@gmail.com

Messenger:
m.me/stockholmbrukarforening


Personal:
Niklas Eklund, ansvarig för sprututbytet och medicinsk expert.
niklas.eklund@brukarforeningarna.se

Andreas Hedström, brukarråd och opinion samt verksamhetsansvarig.
andreas.hedstrom@brukarforeningarna.se

Magnus Brahn, IT & Administration.
magnus.brahn@brukarforeningarna.se

Linn Nystedt, brukarinflytande och projektledare för kvinnostödgruppen Ljuspunkten.
linn.nystedt@brukarforeningarna.se

Tommy Mellberg, ansvarig för uppsökarverksamheten.
tommy.mellberg@brukarforeningarna.se

Fanny Marklund, volontär.
fanny.marklund@brukarforeningarna.se

Nina Matsson, volontär.
nina.matsson@brukarforeningarna.se