Nya e-postadresser

Vi i Stockholm Brukarförening har nya e-postadresser.

Ni hitar dem nedanför tillsammans med en liten beskrivning av arbetsområde:

Generell e-post för föreningen:
stockholm@brukarforeningarna.se

Lena Nordström, Verksamhetsansvarig
lena.nordstrom@brukarforeningarna.se

Niklas Eklund, Ordförande
niklas.eklund@brukarforeningarna.se

Magnus Brahn, IT & kommunikation 
magnus.brahn@brukarforeningarna.se

Chrstina Paulsrud, Talesperson
christina.paulsrud@brukarforeningarna.se

Markku Virtanen, Volontär
markku.virtanen@brukarforeningarna.se

Linn Nystedt, Volontär
linn.nystedt@brukarforeningarna.se

Vi i Stockholm Brukarförening har nya e-postadresser.

Ni hitar dem nedanför tillsammans med en liten beskrivning av arbetsområde:

Generell e-post för föreningen:
stockholm@brukarforeningarna.se

Lena Nordström, Verksamhetsansvarig
lena.nordstrom@brukarforeningarna.se

Niklas Eklund, Ordförande
niklas.eklund@brukarforeningarna.se

Magnus Brahn, IT & kommunikation 
magnus.brahn@brukarforeningarna.se

Chrstina Paulsrud, Talesperson
christina.paulsrud@brukarforeningarna.se

Markku Virtanen, Volontär
markku.virtanen@brukarforeningarna.se

Linn Nystedt, Volontär
linn.nystedt@brukarforeningarna.se

Tina Sander, styrelsemedlem
tina.sander@brukarforeningarna.se

Marie-Louise Metzger, praktikant
marie-louise.metzger@brukarforeningarna.se

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *